koło gostynina gospodarstwo agroturystyczne
gospodarstwo agroturystyczne koło gostynina
grzybobranie koło gostynina
grzybobranie kujawsko-pomorskie
koło gostynina grzybobranie
koło gostynina organizacja imprez okolicznoœciowych
koło gostynina polowania
koło gostynina wędkowanie
kujawsko-pomorskie grzybobranie
kujawsko-pomorskie organizacja imprez integracyjnych
organizacja imprez integracyjnych kujawsko-pomorskie
organizacja imprez okolicznoœciowych koło gostynina
polowania koło gostynina
polowania kujawsko-pomorskie
wędkowanie koło gostynina
1
2
6


Mariusz
Gościłem się z rodzinką (25 osób) u Pana Heńka przez dwa dni,gościna wspaniała,jedzenie palce lizać,obsługa rewelacja.Sala gościnna przestrzenna,do jedzenia i do tańczenia.Pokoje gościnne duże,spanko wygodne.Polecam ten dom agroturystyczny innym osobom,naprawdę jest super.Pozdrawiam.

Mariusz Nowak


Krzysztof
U Pana Heńka organizowałem koledze 25-lecie pożycia małżeńskiego,wszystko odbyło się zgodnie z wcześniejszymi założeniami.Nie musiałem niczego doglądać,można na Pana Heńka liczy że że wszystko będzie ok i tak było.Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Krzysztof Ryniecki.


Joanna
Bardzo fajne miejsce na zorganizowanie małej imprezy, spotkania z przyjaciółmi. Dobre warunki mieszkaniowe, pyszne jedzenie, gościnni i mili właściciele. Wszystko zorganizowane na najwyższym poziomie, wystarczy się tylko pojawić.

Miejsce godne polecenia wszystkim, którzy lubią obcować z naturą,
poszukują ciszy i spokoju. Gospodarstwo stanowi świetną bazę wypadową dla miłośników spacerów, jazdy na rowerze, fotografów przyrody. Po dniu spędzonym na łonie natury miło jest wrócić do przytulnie urządzonej kwatery i posilić się pysznym tradycyjnym polskim jadłem.

Joanna Dzwonkowska
www.ruszczynska.fotogalerie.pl


Aśka
Jeśli ktoś szuka ciszy, spokoju, potrzebuje chwili wytchnienia to trafił pod właściwy adres. Wędka, dobrze zarybiony staw i czego chcieć więcej? W koło cisza, czasem tylko pies właścicieli przyjdzie sprawdzić rezultat połowu . Kwatery przyjemnie urządzone i dobrze wyposażone do tego przemili właściciele i fenomenalna kuchnia. Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy za zorganizowanie przemiłego spotkania ze znajomymi, ciepłe przyjęcie i pyszne jedzenie. Byliśmy pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni. Pozdrawiamy

Asia i Michał


Opinia od Marty
Cudowna atmosfera tego miejsca sprawia, że chce się tam zamieszkać na stałe. Bardzo mili gospodarze, którzy sprawiają, że czuliśmy się tam jak w domu. Ujęło nas to, że żyje się tam w zgodzie z przyrodą. Bardzo miło spędza się tam czas, a jedzenie smakuje rewelacyjnie. Będziemy wracać tam jak tylko czas pozwoli. Polecamy wszystkim.

Marta i Marcin


Kilka miłych słów
Witam serdecznie,
Jest to wspaniałe miejsce do rekreacji, a przede wszystkim do odnoszenia kondycji psychofizycznej. Kuchnia stara się dostosować do potrzeb pensjonariuszy. Zdrowe ekologiczne wyżywienie to wizytówka agroturystyki w Dębowie. Jeżeli chcesz podnieść kondycję fizyczną, poznać zdrową kuchnię, to polecam!

Pozdrawiam serdecznie,
Ania Lewitt
-----------------------------
Centrum Treningu Osobistego i Dietetyki - EGO-dr n. med. Anna Lewitt
Al. W. Witosa 31 lok 222
00-710 Warszawa
C. H. Panorama II piętro
http://www.centrumego.pl<< 2 z 2 >>

LOGOWANIE DO POCZTY • copyright © 2009 • design by ONWAVEAdmin